+48 513133847 info@mjw-concept.pl

MJW Concept Kraków | Meble dla gastronomii

zamówienia i cennik hurtowy pod nr: 513133847

 Stylowe meble gwarancją niepowtarzalnej aranżacji lokalu.

Co czyni dany lokal tak wyjątkowym, że pragnie się do niego wracać? Z całą pewnością panujący w nim niepowtarzalny klimat. Są takie miejsca, które poruszają najgłębsze struny w naszej duszy i sprawiają, że nie chce się ich opuszczać.

Dzieje się tak między innymi dzięki stylowej aranżacji wnętrza. Wysmakowane umeblowanie nie tylko dodaje uroku pomieszczeniu, ono nadaje mu charakter i wprowadza w jego ściany unikalny klimat.

 

By uzyskać ten niesamowity efekt, warto zaopatrzyć się w odpowiednie meble oraz akcesoria, niezbędne do funkcjonowania restauracji, baru czy też innej przestrzeni użytkowej, jak np. salon optyczny.
Każde takie wnętrze potrzebuje indywidualnego podejścia, aby wybór nie był przypadkowy i nieprzemyślany. Każdy mebel w naszej ofercie stanowi swego rodzaju wisienkę na torcie aranżacji. Wybrane modele wpasują się nawet w najbardziej wyszukane koncepcje wystroju, spajając całą jego wizję                   w  estetyczną całość.

Jakie meble wybrać do gastronomii?

W dobrej restauracji jednym z najważniejszych elementów lokalu są meble dla gastronomii. To one bowiem przyciągają wzrok klienta i zatrzymują go w jej progach na dłużej.

W ofercie posiadamy stoły, fotele ,krzesła oraz blaty,które będą pasowały zarówno do restauracji, baru, a także wszelkiego rodzaju lokali gastronomicznych.
Wszystkie meble zaprojektowane są z myślą o wygodzie i wrażeniach estetycznych klienta,
a jednocześnie charakteryzują się doskonałą funkcjonalnością.

Niezwykle ważną cechą jest również łatwość utrzymania higieny. Jeśli chodzi o meble dla gastronomii, jest to niezwykle istotne. Bar, który jest urządzony ze smakiem oraz odznacza się dbałością o czystość i higienę to podstawa udanego biznesu.

Wygodne fotele i krzesła umilą pobyt w Twoim lokalu.
Klient, który wygodnie umieści się w restauracyjnym fotelu i zje pyszną kolację przy stylowym stole,z przyjemnością będzie wracał. Nie tylko dla smacznej kuchni, ale także dla klimatu, który tworzą meble, dodatki oraz dekoracje.

Wszystkie te elementy są ze sobą nierozerwalnie połączone.
Także wszyscy odwiedzający np. salony optyczne czy też inne lokale usługowe muszą mieć pewność, że znaleźli się w odpowiednim miejscu. O kompetencjach danego lokalu świadczy także jego wystrój. Warto więc urządzić pomieszczenia za pomocą dedykowanych do tego celu mebli.

Stoły, krzesła, fotele, blaty i inne niezbędne meble oraz akcesoria — wszystkie te elementy muszą w subtelny sposób ze sobą współgrać, tworząc udaną całość.

Lokal zaaranżowany oferowanymi przez nas meblami to gwarancja zadowolenia. Każdy element wystroju ma tutaj swój niepowtarzalny charakter, tak by połączone tworzył niebanalne wnętrze.
By tworzył miejsce, do którego pragnie się wracać.

 

Restauracja, bar lub inny lokal zaaranżowany oferowanymi przez nas meblami to gwarancja zadowolenia. Każdy element wystroju ma tutaj swój niepowtarzalny charakter, tak by połączony z pozostałymi meblami tworzył niebanalną aranżację. By tworzył miejsce, do którego pragnie się wracać.

POSTUMENT SKŁADANY, PLASTIKOWY

CENA: 183 ZŁ

POSTUMENT ŻELIWNY POD BLAT

CENA: 208 ZŁ

 fotel TROPEA 640x550x880

CENA: 175,-

POSTUMENT Z MOŻLIWOŚCIĄ SKŁADANIA BLATU

CENA: 208 ZŁ

fotel LUKE 600x565x850

CENA: 380,-

POSTUMENT POD BLAT, ALUMINIUM POLEROWANE

CENA: 183 ZŁ

fotel MODICA 610x570x890

CENA: 235 ,-

ZOBACZ  MEBLE DLA OGRODU

Letni wypoczynek w ogrodzie pozwala przyjemnie zrelaksować się w otoczeniu natury i odetchnąć od codziennego zgiełku. Dlatego warto zadbać, by kącik wypoczynkowy w ogrodzie był wygodny i wyposażony w komfortowe i nowoczesne meble. Zobacz, jakie ciekawe meble znajdują się w tegorocznej ofercie mebli do ogrodu.

ZOBACZ

KATALOG

TOPALIT

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy interaktywne katalogi.