Realizacje1

NASZA
FIRMA

od lat specjalizuje się w projektowaniu wysokiej jakości mebli. W naszej kolekcji znajdziesz meble do pokoju dziennego, sypialni, ogrodu, jaki i lokali usługowych. Znajdziesz u nas zarówno meble wypoczynkowe, jak i szeroki wybór foteli, krzeseł, leżaków i stołów. Wszystkie one wykonane są z najlepszego rodzaju dostępnych na rynku materiałów zarówno skórzanych, jak i technorattanu. Wieloletnie doświadczenie i obecność w szybko zmieniającej się pod względem mód i trendów profesji, uczyniło nas wrażliwymi na zmienne oczekiwania klientów fachowcami w swojej dziedzinie.

BOGATA OFERTA

Nasza bogata oferta ulega nieustannej zmianie, czego przejawem są wprowadzane do niej z odpowiednią częstotliwością nowe kolekcje mebli, jak i wciąż powiększający się asortyment dodatków. Projektując nasze kolekcje kierujemy się kilkoma niezmiennymi zasadami.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Decydując się zatem na zakup mebli w naszym salonie możesz liczyć na to, że znajdziesz u nas najwyższą jakość, elegancję i nowoczesność zarówno w proponowanych przez nas kolekcjach różnego rodzaju mebli, które doskonale wkomponują się w klasyczne, jak i bardziej nowoczesne wnętrza.

Smiling young couple shaking hands with an insurance agent or investment adviser. Three people meeting in an office reaching an agreement

NASZA OBSŁUGA

doradzi Ci, jaki rodzaj mebla będzie odpowiadał Twoim  potrzebom. Poza znajomością dostępnych mebli, a zatem ich stylu i kształtów, wykorzystanych materiałów i wypełnień, wymiarów oraz wygód, zwrócą również baczną uwagę na ergonomię, która jest jednym z najistotniejszych punktów podczas projektowania mebla.

Zapoznaj się z naszym asortymentem

Z pewnością znajdziesz coś dla Siebie

SALINA

Meble według pomieszczeń

 

meble-dla-gastronomii

Meble dla gastronomii

meble-ogrodowe

Meble
ogrodowe

wyposażenia-dekoracyjne

Wyposażenie dekoracyjne

SŁUCHAMY NASZYCH KLIENTÓW ŻEBY ZMIENIAĆ SIĘ NA LEPSZE

Profesjonalizm 100%
Satysfakcja 100%
Indywidualne podejście 100%